Vyhledávání:


Odpovědi na časté otázky

Pracovní migrace

Rady pro život v ČR

Další informace

Diskusní fóra

Doporučujeme

Mezinárodní organizace pro migraci je pouze správcem těchto stránek. Neprovádí kompletní poradenství spojené obsahem www.domavcr.cz.

Obraťte se prosím na IOM v otázkách poradenství ohledně pobytových otázek a návratů do země původu; a na partnery z neziskových organizací v dalších otázkách dle adresáře kontaktů.


Ikonka Mezinárodní organizace pro migraci

 


Novinky » Poradenství a kurzy češtiny pro cizince ze 3. Zemí ve Středočeském kraji a v Praze

Poradenství a kurzy češtiny pro cizince ze 3. Zemí ve Středočeském kraji a v Praze

24. leden 2013 | autor: Centrum pro integraci cizinců | počet zobrazení: 7334

Centrum pro integraci cizinců v projektu „Poskytování komplexu služeb podporujících integraci cizinců ze 3. Zemí v Praze a Středočeském kraji“ nabízí sociální poradenství, pracovní poradenství (tj. vyhledávání zaměstnání, pracovně-právní problémy) a kurzy českého jazyka: otevřené nízkoprahové kurzy zaměřené na praktickou komunikaci, a kurzy přípravy ke zkoušce A1. Sociální pracovníci CIC také pravidelně dochází na některá pracoviště OAMP Středočeského kraje. Doplňkem pravidelných aktivit jsou jednorázové informační semináře. Kurzy češtiny probíhají ve Středočeském kraji – aktuálně v Kolíně, Kladně, Berouně, Benešově, Mladé Boleslavi, Praze, pravidelné poradny jsou v Kolíně, Mladé Boleslavi, Praze. Aktivity jsou určeny pro cizince ze třetích zemí.

Centrum pro integraci cizinců v projektu „Poskytování komplexu služeb podporujících integraci cizinců ze 3. Zemí  v Praze a Středočeském kraji“ nabízí sociální poradenství,  pracovní poradenství (tj. vyhledávání zaměstnání, pracovně-právní problémy) a kurzy českého jazyka: otevřené nízkoprahové kurzy zaměřené na praktickou komunikaci, a kurzy přípravy ke zkoušce A1. Sociální pracovníci CIC také pravidelně dochází na některá pracoviště OAMP Středočeského kraje. Doplňkem pravidelných aktivit jsou jednorázové informační semináře.  Kurzy češtiny probíhají ve Středočeském kraji – aktuálně v Kolíně, Kladně, Berouně, Benešově, Mladé Boleslavi, Praze, pravidelné poradny jsou v Kolíně, Mladé Boleslavi, Praze.  Aktivity jsou určeny pro cizince ze třetích zemí.  

 Projekt je finančně podpořen Evropským fondem pro integraci státních příslušníků třetích zemí. Pro více informací kontaktujte Mgr.Barboru Machovou, Centrum pro integraci cizinců, 222 360 452, www.cicpraha.org.


Nová témata k diskusi

Nejsou dostupné žádné diskuse.

Donoři

Evropská unie

Neziskové organizace

Centra na podporu integrace cizinců

Integrační centrum Praha

Sdružení pro integraci a migraci

Poradna pro integraci

Centrum pro integraci cizinců

Sdružení občanů zabývajících se emigranty

Organizace pro pomoc uprchlíkům

InBáze o.s.

Charita Česká Republika

META o. s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů

migraceonline.cz

Cizinci v České republice - webová stránka státní správy

Ukrajinská iniciativa v České republice